| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.nu stiu daca e buna categ dar uitati cam asa sta trebuie.pe la inceputul lui august 2011 am avut niste stari foarte naspa.in fine ma fost la un specialist. mi-a spus ca sufar de anxietate si atacuri de panica(dar nu chiar severe atacurile). mi-a dat tratament pe care il iau si in ziua de azi.ma simt mult mult mai bine.trebuie sa ma duc in ianuarie la control...acele stari le-am avut tot mai rar de atunci si foarte usoare ca si intensitate dar uitati care e prb.aseara de cand m-am pus in pat nu am putut adormi si am avut un fel de atac de panica in sensul k nu puteam adormi, imi batea inima foarte puternic. o frica fara motiv.cam cum am avut la inceput...si m-am speriat foarte tare si nici sa ma calmez nu puteam.parca stateam sa explodez. ce sfaturi imi dati? adica cum m-as putea controla in situatii de astea.si. credeti ca o sa scap pana la urma defenitiv de ele? FUNDAA+VOT

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista frica fara motiv. Cauza fricii tale e frica insesi. Incearca sa nu-ti mai fie frica de aceste atacuri.