| Anndreea49 a întrebat:

O mareee problema! Azi sau marog din ce in ce mai des dispar lucruri ( din penar, telefon, mp3, mancare ) Ne'a disperat copilul ala (NU CUNOSTEM CINE )in fine noi banuim pe cineva! Dar nu stim cum sa demonstram! Si sa povestesc ce s-a intamplat la scoala azi : Pai prietena mea cea mai buna sa riscat sa'si ia telefonul la scoala (NU AVEM VOIE ) si dupa ora de sport Bianca (prietena mea ) si'a bagat telefonul in buzunar! Si ca prin minune a disparut straight face L-am cautat cam vreo 2-3 ore (in pauze) si pur si simplu nu era deloc! Bun In pauze toate colegele mele si toti colegi am cautat peste tot iar cand Bianca a zis ca pana la urma se risca sa ii zica doamnei ca iar s-a furat iar cred ca s'o panicat acea persoana si in baie cand am fost la gasit pe calorifer! Acum vreau sa aflu cine e! Eu banui pe cinve de fapt toata clasa banuie dar nu suntem siguri! Cum sa se demonstreze ca e acea persoana? Cum sa o demascam? Ajutati-ne! Ne'am saturat de acea persoana.
( Fundita + vot )
Scuzati-mi categoria!

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Faceți rost de o cameră de bord pentru mașină și o montați pe ascuns undeva prin clasă și pe urmă aveți și dovezi.

| Anndreea49 explică (pentru mihai69):

La scoala noastra pana la sfarsitul lunii le monteaza!

| mihai69 a răspuns (pentru Anndreea49):

Io spuneam să puneți voi una, de care să nu știți decât voi.

| Anndreea49 explică (pentru mihai69):

Ar fi o idee! Mai astept cateva.

| xxnpc a răspuns:

In cazul acesta vorbiti cu diriginta si anuntati politia

| trancan a răspuns (pentru xxnpc):

Nu ca noi trebuim sa demostram ca este acea persoana dar nu stim cum.

| Anndreea49 explică (pentru xxnpc):

Din pacate doamna diriginta stie dar a zis ca nu poate face nimic straight face Trebuie sa stim exact cine e!

| oly1234 a răspuns:

Mai bine ascundeti o camera(mai bine tu)daca afla colegii si voi ati banuit gresit nu veti reusii si puneti o momeala.

| Anndreea49 explică (pentru oly1234):

Alta e treaba! Nu vine mereu la scoalaaaa straight face

| trancan a răspuns:

Asa este.Sa o credeti.Eu sunt una din colege.Deci ea dupa ce a luat telefonul de la mine ca in ora de sport la lasat la mine in geaca, iar eu i l-am dat in pauza si la bagat in buzunar eu una cred ca inainte sa vina doamna ea a intrat iar persoana care o banuim noi sta in ultima banca si eu una cred ca ia bagat mana in buzunar si i l-a luat.Dar nu sunt sigura ca este ea.

| Anndreea49 explică (pentru trancan):

Gata miercuri vorbim serios cu doamna diriginta!