| 1010wanted a întrebat:

o mica intrebare big grin ca sa evit sa mi se strice ecranul la laptop, e mai bine ca sa nu tot deschis si sa inchid clapa la el? sau nu tine cont de asta?

2 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Nu trebuie sa tii cont de acest aspect. Nu va pati nimic clapeta, stai linistit.

| IonutFrt a răspuns:

Ba da! Conteaza foarte mult. Si cand il inchizi nu e nevoie sa-l trantesti. Deci ai grija cu el, eu am stricat unu din cauza asta. Dupa un timp imi apareau linii pe ecran si era enervant, pana nu a mai mers deloc!