| Sarmalementolate a întrebat:

O sa pun mai multe întrebări. Prima, este de unde pot cumpăra spray-uri și a doua, la jumbo se vand spray-uri speciale de graffiti (Montana, Loop)?

Speciala

Exista pereți de graffiti speciali în București?

1 răspuns:
| Madalina_Georgiana_1998 a răspuns:

Din pacate la jumbo nu exista spray de graffiti si in Bucuresti din cate ai vazut si tu toata lumea face graffiti unde vrea din cauza asta a devenit asa urat Bucurestiul pentru ca toti peretii si stalpi sunt desenati. Nu exista ca in alte tari peresti speciale, locuri speciale unde oameni sa isi exerseze talentul in asa ceva, dar na e Romania nu ai ce face.