| StefyDăă001 a întrebat:

Buna TPU.. puppy dog eyes As dori sa ma ajutati cu ceva. ahm, nu prea am idei. si mie nu imi place numele meu de familie -.- Ati putea sa imi dati nume de facebook gen : Mikki Bai DuDoo Ma, Snk, Me, si ce mai stiu eu ce.. puppy dog eyes dar originale,si faine cool..! P.S. : numele meu e Stefania,dar prietenii imii spun stefi :*.

Astept raspunsuri, la care, FUNDA!
Love ya'.

2 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Stupid. Mai bine iti pui numele de familie sau daca ai 2 prenume sau 3 iti pui unul dintre ele. Decat tampeniile alea cu Adela papushika, adelinutza dulcika, dana baa, serios acuma sunteti penale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care-i legatura dintre "Stefi" si "Mikki"? Lasa cocalarismele astea, daca nu-ti place numele de familie pune-ti ceva gen "Stefania Stefi" ca macar nu suna a mega pitipoanca.