| Giulia97Anna a întrebat:

ofer funda +vot, ma joc gta vice city si nu pot trece de o misiune.Am cumparat cladirea aceea,care avea o masina in ea,si acum trebuie sa ma intrec cu niste masini,faza este ca le intrec mereu si castig,dar cursele astea nu se mai termina cred ca am facut vreo zece, cate trebuie sa mai fac?

Răspuns Câştigător
| euuuy a răspuns:

Aia nu cred ca e o misiune care tine de joc.Prin cursele alea castigi numai bani probabil. Uita.te pe harta sigur trebuie sa mai fie si alta misiune.

2 răspunsuri:
| Giulia97Anna explică (pentru euuuy):

Multumesc

| euuuy a răspuns:

Cu placere.