| anonimadinAlba a întrebat:

Pana acum cateva zile eram genul de persoana sedentara si nu pot da vina pe carantina pentru ca si atunci cand era scoala nu mergeam mai deloc pe jos, foloseam doar mijloacele de transport in comun.
Acest stil de viata s-a aratat pe corpul meu, astfel incat am 156cm si 58kg. Am inceput sa fac exercitii fizice acasa, sa ajut la curatenie(am inteles ca ar conta si asta) si pe langa, sa ma plimb cu rolele minim 30min. Alimentatia e greu de schimbat, eu fiind o fana dulciuri, dar am incercat pe cat posibil. Avantajul meu este ca de un an am incercat sa imi creez un stil de viata mancand foarte putina paine, iar suc nu beau deloc (maxim o data la 2-3 luni jumatate de pahar).
Credeti ca o sa slabesc in ritmul acesta? Ca in cate zile se vor vedea rezultatele?

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, o să slăbești. Rezultatele se vor vedea în 2 luni.

| Andreeush a răspuns:

Rezultatele nu se văd după câteva zile ci după o lună două.

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Cu timpul, oricum o să vezi rezultatele. Cât ai slăbit de când te-ai apucat de noul regim? E bine că mănânci puține dulciuri.