| traficanta09 a întrebat:

Buna TPU particip la un concurs pe facebook "miss sweet"... Am nevoie de cat mai multe like`uri... astept :*http://www.facebook.com/....../photo.php

5 răspunsuri:
| Nuvăsufăr a răspuns:

Cerşeşte la altă masă. (site)

| toxik a răspuns:

Ti-am dat like.Nu te mai lua dupa ce spun altiiwinking Succes in continuare happy

| traficanta09 explică (pentru toxik):

Multumesc mult:*

| Pisiiii a răspuns:

E naspa poza aia laughing

| Polaris a răspuns:

Deci e o creatură umană de sex, la prima vedere, feminin, ce-și ține membrul superior într-un mod ce denotă cretinism sau, în cel mai rău caz, un handicap mental grav. În fața creaturii se află o tastatură gen "vechi". Ființa stă în apropierea unei ferestre, dar lumina cade atât de prost pe biata creaturî, încât îmi denotă originalitatea unei prostituate cu silicoane.
Ce neinteresant.batting eyelashes