| unul1 a întrebat:

Pe 2 decembrie este ziua de nastere a celui mai bun prieten al meu si nu stiu ce cadou as putea sa-i iau... ceva haine... are foarte multehappy. Eu ma gandeam la ceva carte. El este genul caruia ii place arta (moda, designeul de interior, lady gaga). Cam ce care ii s-ar potrivi? Pot sa mentionez ca nu este genul caruia sa-i placa carti gen morometii, moara cu noroc etc. MULTUMESC ANTICIPAT!

3 răspunsuri:
| Bogdybgd a răspuns:

Salut! pai,ai putea sa-i cumperi,un tablou,o pictura abstractă,un desen chiar,sa rogi un desenator sa-i facă portretul,dar sketch,si sa-ti dea foaia,după care să o pui intr-o ramă,cu fundiţă.cat despre Lady Gaga,nu-i contest stilul prietenului tau,dar nu mi se pare că ce face ea se poate numi artă, cu părere de rău! Multă sănătate si fericire prietenului tau, cât si ţie!happy

| unul1 explică (pentru Bogdybgd):

Partea cu tablourile si picturile sunt cam scumpe laughing. Eu ma gandeam la ceva mai ieftin pana in 50 de lei, el are camera lui foarte bine pusa la punc, nu cred ca si-ar pune ceva tablou sau pictura ieftina. El ii prefera mai mult imbracamintea ei, stilul, cum vorbeste, atitudinea happy.

| Meliiii a răspuns:

In librarii exista diverse carti despre moda, design etc. din care poti invata chiar multe.Parea mea big grin (pentru ca ai spus ca e pasionat de asa ceva)