| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU pe facebook daca restrictionezi un prieten el iti mai poate vedea pozele?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Nu.

4 răspunsuri:
| anytimeanywhere a răspuns:

Este restrictionat nu blocat!

| 4ndr3i a răspuns:

Daca restrictionat inseamna block pe facebook atunci da ..nu ti mai poate vizualiza pozele depinde si de cum ai profilul.

| Bledea a răspuns:

Daca restrictionezi un prieten ...nu poate sa iti mai vada pozele si atunci cand te cauta nu te mai gasestewinking. Fundapuppy dog eyes

| mari99 a răspuns:

Buna,sorry dar din cate stiu da se poate uita la poze dar dace le poate vedea doar pr... nu are nici o sansa.happyhappyhappywinking
funda?!happy