| A_2738 a întrebat:

peste 2 zile plec in tabara la munte si as dori daca se poate, sa-mi recomandati niste jocuri(de orice fel)happyhappyhappy, dar sa imi spuneti si cum se joaca.astept raspunsurile vostre, pupici

1 răspuns:
| Zenithf a răspuns:

1. jocuri de camera: remy, sah, capitalism, risk,
2. jocuri sportive: volei, fotbal,
3. jocuri de calculator: starcraft, warcraft, c&c, un joc deosebit - nu stiu cine isi aminteste de "Z", half-life, counterstrike, quake 3,
4. jocuri de copii ce le mai joaca si adultii: mata, fazan, sotron laughing