| Aliii a întrebat:

Buna TPU.Peste o saptamana plec la mare.Parintii mei au hotarat sa mergem cu trenul, dar nu stiu ce as putea face pana ajung in Constanta(eu stau in Turnu Magurele)

Răspuns Câştigător
| HeloKity a răspuns:

Buna.Si eu am mers acum 2 ani cu trenul la mare si mi-a placut. Daca mergi cu prietenii va puteti juca carti,spuneti bancuri,daca mergi doar tu cu parintii iti poti lua castiile sa sculti muzica, o revista de moda. Pa, Pa

3 răspunsuri:
| คиค a răspuns:

Buna!

I-ati Mp3-playerul si bagati pe toate summer hit-urile din 2011 love struck
Sau ai putea lua la tine o carte de citit, sau de ce nu niste intergrame, sudoku, etc :d
Ai putea vorbii la telefon cu vreo prietena, ai putea face poze, sau desigur, o parte din timp ai putea sa dormiwinking, doar ai nevoi de energie maxima pentru o super distractie pe litoral big hug sau sa admiri peisajele

Distractie placuta kiss!

| Armina_7903 a răspuns:

Pai poti sa:
- asculti muzica in primul rand big grin
- joci carti cu ai tai daca nu ti se pare prea plictisitor
- citesti daca iti place
- faci Sudoku (o revista din aia micuta e 2 lei), iarasi, daca iti place tongue
- bratari handmade happy
Dar sa nu uiti de muzicahee hee - important

| fgzsjhguk a răspuns:

Poti vorbi prin mesaje cu vreun prieten, sau sa asculti muzica la casti...