| fumsipraf a întrebat:

poate cineva sa vada ce am vorbit la telefon cu anumite persoane fara ordin judecatoresc daca avem ceva relatii si pile sau nu se poate? inca ceva. poate sa-mi acceseze careva contul de facebook daca nu imi stie parola? va rog eu ajutati-ma cu cat mai multe raspunsuri si cum pot sa imi dau seama daca cineva imi acceseaza contul fara ca eu sa stiu adica nu e nimic schimbat e cum imi las eu profilul dar cred ca ma urmareste cineva

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă eşti urmărit/ă penal, da, îţi poate asculta convorbirile telefonice, şi să citească pe net ceea ce vorbeşti cu alte persoane, însă tu nu îţi vei da seama de lucrul ăsta niciodată, pentru că unul dintre semnele urmăririi penale este lipsa de publicitate.
În cazul în care tu afli că eşti urmărită, te vei feri să mai vorbeşti pe net sau la telefon lucruri ce i-ar putea ajuta pe ei la întocmirea dosarului; mai exact, nu trebuie să afli că eşti ascultat/ă şi verificat/ă pentru a nu denatura probele.
Nu poţi face nimic în acest sens, decât să eviţi convorbirile pe net sau la telefon.
Baftă!

| fumsipraf explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Merci mult! am tastat si 455 si zice ca e numar gresit. deci ar trebui sa stau linistita?

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru fumsipraf):

Nu cred că e o soluţie sigură care-ţi poate da un răspuns relevant...
Trebuie să fii precaută şi să ai grijă ce vorbeşti.
Nu ai pentru ce.

5 răspunsuri:
| GOtiCKAsasin a răspuns:

Poate daca are la dispozitie oameni capabili sunt multi hackeri care pot face asa ceva. Sper ca te-am ajutat FUNDA!happy

| Satan666999 a răspuns:

Suna la 455. Daca iti spune ca ai tastat un numar gresit inseamna ca apelurile tale nu sunt ascultate, daca se intampla altceva inseama ca sunt ascultate.happy

| Satan666999 a răspuns:

Salut. Suna la 455, daca iti spune ca ai tastat un numar gresit inseamna ca apelurile tale nu sunt ascultate, daca se intampla altceva inseamna ca sunt ascultate.happy