| PrajituricaDeCapsuni a întrebat:

Poate credeti ca este o intrebare ciudata poate chiar prostească, dar pentru mine este importanta, deci, eu am avut un prieten (amic nu iubit) si eram de nedespărțit, pana intr-o zi cand am inceput sa nu mai vorbim si chestii d-astea si nu am mai vorbit cam de 6 luni, adică nici măcar un buna nu ne ziceam si m-am gandit sa ii scriu un mesaj in care sa il întreb de ce nu mai suntem prieteni, dar treaba e alta, îmi este frica sa ii trimit în mesaj pentru ca îmi este teama de ce va zice, dar pana la urma nu pot sa ma închid in mine pentru totdeauna nu? Deci ce sa fac sa ii trimit mesajul sau nu? Multumesc Anticipat love struck

P.s: scuze de categorie

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Poți să îl întrebi, nu pierzi nimic.
Poate și-a făcut iubită și de asta nu a mai păstrat legătura cu tine.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

O situatie mai rea decat asta se poate?
Probabil ca nu. Deci, trimite-i-l.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite/i.

| tudorhit a răspuns:

De ce sa iti fie frica? Nu ai nimic de pierdut. Este foarte bine ca vrei niste raspunsuri. Si chiar daca nu iese bine, nu trebuie sa iti para rau sau sa iti fie rusine ca ti-ai urmarit scopul.

| DevilRock a răspuns:

Cred că în aceste 6 luni te-a uitat.
Doar nu crezi că stă ca prostul după una care l-a refuzat cu câteva luni în urmă nu?

| PrajituricaDeCapsuni explică (pentru DevilRock):

Nu l-am refuzat pentru ca nici nu aveam cu ce sa il reguz si in plus el a cam terminat

| PrajituricaDeCapsuni explică:

Multumesc mult de tot pentru raspunsuri, v-am ascultat si acum suntem si noi cei mai buni prieteni daca as putea v-as da la toți funda