| natsumi346 a întrebat:

Buna TPU
poti sa ajungi la politie daca esti acuzat pe ne drept de furt si acea persoana care ma acuza sa zica ca mint?

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu exista dovezi sau martori nu are ce sa iti faca. Este cuvantul tau contra cuvantului lui si nu patesti nimic.

| natsumi346 explică (pentru Intruder19):

Nu exista dovezi si martori ca as fi furat eu ceva
Dar insista sa afle de la oameni care nici nu stiu de mine ca am furat ceva

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Poti ajunge. Dar fara dovezi ca tu ai facut-o nu are ce-ti face.

| vocea a răspuns:

Da poti dar ca sa fi acuzat trebuie sa aiba probe accea persoana, deci stai calma.

| natsumi346 explică:

Ce ai ma fato cu mine?

| natsumi346 explică:

Ce ai cu mine
nu mai inteleg ce ai tu cu mine si cometezi aiurea la intrebarile mele