| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Prietena mea are 14 ani și vrea sa se apuce de gimnastica artistica? Credeți ca e prea târziu? Știe sa facă șpagatul, sfoara, podul de jos /sus și sa stea in mâini. Credeți ca are vreo șansa?

4 răspunsuri:
| Eireann a răspuns:

Sansa in ce sens? Sansa la medalii olimpice? Sau sansa sa faca performanta?

| Denisaaa08 explică (pentru Eireann):

Ambele. Prima data performanța.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca are conformatie atletica si asta e ceea ce isi doreste, da, are toate sansele. Nu e niciodata prea tarziu.

| Nemeessis a răspuns:

Salut. Niciodată nu e prea târziu. Normal că are șanse. Nu contează ce vârstă are. Atâta timp cât e motivată să facă asta și muncește din greu să devină mai bună, are toate șansele să reușească.