| Denisaaa08 a întrebat:

Buna TPU! Prietena mea zice ca are o voce groaznica și ar vrea sa știe cum o îmbunătățește. Îmi puteți da niște exerciții sau niște sfaturi? Dau funda happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Am vesti proaste pentru prietena ta, fiindca vocea nu i se poate schimba sau modifica, ramanad asa cum este, pana la moarte.

| Catrice a răspuns:

Aha și ia zi prietena asta a ta...mai visează la kpop? Sau America? Sau Disney?hee hee
Dacă nu te-ai născut cu voce, nici exercițiile cu un profesor de canto nu ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin exercițiu.

| rosessunflowersandlillies a răspuns:

"Prietena ta" (scuza-mi scepticismul) poate merge la un profesor de canto, o ora doar, sa ii spuna un profesionist daca are ce face sau daca nu are sanse in industrie. Poate nu are o voce groaznica, ci doar diferita. Desigur, niste straini de pe TPU care nici macar nu i-au auzit vocea nu pot sti ce sfaturi sa iti dea.

| Rhea44 a răspuns:

Deepthroatwinking