| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, prin septembrie parintii vor sa fac scoala de soferi sa iau permisul si eu as vrea doar ca nu stiu cum sa imi gasesc ambitia sa invat, vreau sa invat dar mereu zic ca invat maine si las pe altadata.As vrea sa invat mai devreme ca sa imi fie mai usor la scoala.

Răspuns Câştigător
| Vladxxx a răspuns:

Stai linistit, nu are rost acum. cand vei fi la scoala o sa inveti ca asa iti vine, sau chiar inainte cu 1 saptamana de examen te ambitionezi si inveti, la fel am fost si eu, inainte cu 8 zile de sala m-am trezit si am zis ca trebuie sa rup, in 8 zile am invatat cat nu au facut-o altii in 2 3 luni de scoala, deci e timp. nu te ingrijora

3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

N-ai vointa? Nu e obligatoriu sa faci scoala de soferi. Persoanele fara vointa in a invata - atat teoretic, cat si practic - sunt spaima soselelor.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la Suceava dai șpagă și l-ai luat.