| LetMeHelp a întrebat:

Probabil ca s-a mai pus intrebarea asta aici dar cine imi poate spune si mie cateva informatii despre Tersesa Figdalgo? Am primit pe facebook un messaj cum ca ar fi o fantoma si ca azi implineste 27 ani de la moartea ei, si ca daca nu trimit mesajul la nu stiu cate persoane v-a dormine cu mine in pat si ca voi muri alataruri de ea.Nu am mai auzit niciodata de ea si mi se face pielea de gaina daca citesc despre ea sau daca vad filmmultete laughing...asa sunt eu tongue...deci cine e,ce face, cand a murit si de ce bantuie oamenii?

Răspuns Câştigător
| PatiiixD a răspuns:

Si eu am primit acum 4-5 zile acelasi mesaj oh go on. Este doar o prostie. Mesajul asta circula pe Facebook de cateva zile, saptamani poate. Nu ai de ce sa iti faci griji, ca doar nu au ingropat-o cu laptop sau telefon.laughing

| 1Miruna1 a răspuns (pentru PatiiixD):

Hei,Anto! Ce mai faci? EU NU CRED IN EA!

2 răspunsuri:
| iLoveLife a răspuns:

Hei scuze ca va deranjez. Ce dracu ma. /:). Crezi ca aia se culca cu tine? :))). Zau ma... eu am inteles ca ea da mesaju asta=))) Ce dracu au pus`o in groapa cu calculatoru`? Nu`i nimic nu`ti face griji :*. v-asi ruga sa dati cate un like si sa mai spuneti prietenilor de pagina noastra, multumim. :*http://www.facebook.com/C.BeliveInYourDreams.R