| GlamorousGirl111 a întrebat:

Proteinele de crestere de masa si forta musculara au efecte negative? Care sunt dezavantajele folosirii?

2 răspunsuri:
| Rau1Alberto a răspuns:

Da,pot avea MARI efecte negative.
Proteine nu sunt recomandate sub 18 ani.
Inainte de a stid daca poti sau nu,du-te la medicul de familie si fa-ti analizele,inainte spunandu-i ce vrei sa iei,iar el sfatuindute din experienta daca poti sa iei ori nu.[Cu siguranta iti va zice ca nu,deoarece sunt o pierdere de bani.DC? Pt ca dupa ce te lasi de ele,scazi foarte repede in masa*(mai repede ca si pe sec)*]
Fa ce vrei,este viata si ta si bani tai,nu-ti recomand proteine.
Daca tot vrei proteine, mananca sanatos, mula carne si ambitie multa la sala!
Spor!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Rau1Alberto):

"dupa ce te lasi de ele, scazi foarte repede in masa" ...serios? Eu am luat 2 ani si apoi am avut 5 ani de pauza si ca sa vezi, NU am scazut foarte repede in masa... eu cred ca le confunzi cu steroizii