| Patyi a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste filme bune de actiune va rog dau funda! :*

4 răspunsuri:
| jrockfreak a răspuns:

Cele cu Silvester Stalone, Jean Claude van Dame, Jackie Chan sunt veritabile dupa parerea meawinking mai sunt si altele dar alea nu mi se par cine stie ce.

| Issabela26 a răspuns:

Fata in fata,the transporter,safe, mecaniculThe Expendables, crank, eroi de sacrificiu, Ghost Rider

| Rhoselynn a răspuns:

The Avengers mi s-a parut destul de ok. Tekken, The amaziing spiderman, Snow white and the huntsman, Season of the witch. Depinde acum si la ce te referi cand zici actiune. Daca te referi la actiune gen batai multe, urmariri, filme politiste sau filme cu samurai, luptatori. Astea sunt ultimele filme de actiune la care m-am uitat in ultimele 2 saptamani. So if yu haven't seen those, i reccomand you to. Vizionare placuta!

| Muller_Hans_1965 a răspuns:

Vreau sa caut un film bun de actiune