| Denis6688 a întrebat:

revin cu o noua intrebare,de cateva minute simt o frica irationala fata de fete, se poate sa fi facut caligynefobie?
Intreb deoarece e ciudat in urma cu cateva ore sufeream ca raman singur, acum imi este teama de ele

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

E normal sa ai frica de ele pentru ca sant rele & sant pe interes.

Răspuns utilizator avertizat
| costincodrin a răspuns (pentru mgtow):

Adv

11 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Problema ta este grava.
Timpul le rezolva pe toate, stai linistit.
Si bunicul a avut problema asta. N-o mai are

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns (pentru Denis6688):

Tu singur ti le bagi in minte; si nu te lasi sa savurezi viata. Daca te fixezi in lucrurile negative, incepi sa vezi doar negativul.
Priveste, si priveste, panancand gasesti ceva frumos. Admira frumusetea vazuta si descopera altele in jurul tau - in tine chiar. Vei descoperi mereu mai multe si viatanta se va schimba, fobiile vor dispare.
Daca ti-e frica sa zbori, niciodata nu vei putea savuta libertatea inaltimii si splendoarea peisajului.
"evident că dacă îmi pun ambiția o sa rezolv această problemă" - aceasta problema e in tine, porneste de la gandurile tale si isi face radacini tot mai profunde in sentimentele tale. Doar TU poti s-o rezolvi.
Pune-ti ambitia!

Răspuns utilizator avertizat
| Goete a răspuns (pentru Denis6688):

Le dai o sansa lor.
Dar mai ales Ție

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fi făcut ce? Vezi că peste câțiva ani sa nu faci vreun atac de cord din cauza vreuneia.
îți dai prea mult la laba de te ai obișnuit cu pornosagul și te panichezi de faci pe tine ca o fetița când dai de carne reală. Se vede după neîncrederea care o ai in tine, aia nu e suferință te golești că prostul și plângi în pernă.

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrionelu a răspuns:

La câte filme noi au apărut în care super-eroul este de fapt o super-eroina, nu știu dacă mai este chiar asa o frica nejustificata. Posibil sa întâlnim cazuri tot mai frecvente în anii ce vor urma, dacă trandul se menține.