| Moonster a întrebat:

Buna TPU.ro. Va adresez o intrebare in speranta ca cineva ma va putea ajuta. La toamna o sa trec in clasa a 12a, si de-a lungul anilor mi-am tot schimbat,, viitoarea meserie". Adica, ba voiam sa dau BACU la bilologie, sa urmez o cariera de medic, ba voiam sa dau BACU la chimie, sa ma duc pe partea farmaceutica. Clasa a 11a am urmato cu gandu ca dau la chimie Bacu, da in acesta vacanta mi-am dat seama ca mi-ar placea mult mai mult sa dau bacu la bio. Ce sa fac, anul trecut nu prea am invatat la bio...

1 răspuns:
| Luminita235 a răspuns:

Pai dupa parerea mea vara aceasta daca ai timp incearca sa mai inveti la biologie si daca esti sigura ca vrei sa dai bacul la biologie trebuie sa te axezi pe biologie in a 12 -a. Succes!