| AlynNNNN a întrebat:

sa trec direct la intrebare, nu imi merge facebook, mai multe site-uri imi apare " ACEASTA PAGINA NU ESTE DISPONIBILA", am google chrome, win xp, internetul merge destul de bine, chiar nu stiu ce are...

7 răspunsuri:
| PastramăDeElefant a răspuns:

Datorita aplicatiilor de pe facebook se pot lua virusi! posibil de la acel virsus.Si mie mi s-a intamplat... oricum problema dispare in cel putin 2 ore! funda? big grin

| AlynNNNN explică (pentru PastramăDeElefant):

Aceasta problema o am de mult timp happy, si daca erau virusi cum spui ii detecta automat nod32

| PastramăDeElefant a răspuns (pentru AlynNNNN):

Eu am Norton internet security online si nu la detectat. Stiu ca a dat si pe pro tv despre facebook ca milioane de romani nu sau putut loga pe contul de facebook nu stiu cat timp. Bafta mie problema mi-a trecut in 2 ore. oricum incearca facebook messenger ( scrii pe go4it ) e aproape la fel numai ca nu poti cauta persoane si alte...

| Ozgean07 a răspuns:

Salut Alin.Asta mi s-a intamplat si mie cand am dus pc la reformatat si cand a venit nu imi mergea facebook si multe alte site-uri din cauza antivirusului nu era nod32. Deci uita-te la antivirus si daca nu e Nod32 schimbal happy

| AlynNNNN explică (pentru Ozgean07):

Antivirus am nod32 versiunea 5, deci clar nu cred ca e de la antivirus, pana la urma am de mult antivirusu asta si nu mi-a facut nicio figura.

| Ozgean07 a răspuns (pentru AlynNNNN):

Ma Alin nu stiu atunci ce sa iti zic poate o fii de la supra incarcarea pc-ului sau poate trebuie reformatat. happy

| AlynNNNN explică:

Stie cineva ceva?straight face