| anonimpisicuta a întrebat:

Buna TPU
sambata urmeaza sa ma duc la baii, la baile Figa si tot atunci in 28 imi vine cilcu si nu pot sa port ob-uri pentru ca nu sunt comada cu ele chaiar si cu cele mini si nu putem anula asta straight face|| crying ce sa fac
funda repedehappy

Răspuns Câştigător
| Ciocolataa20 a răspuns:

Ai putea sa nu intri in apa adica ramai stai pe margine sa te bronzezi in sutien (de plaja) si iti iei pantaloni scurti sau ceva. Nu prea ai ce face. faci asa cu pantaloni scurti sau incerci sa folosesti ob-uri sau foloseste nite pilule ceva pentru intarzierea ciclului menstrual :*

1 răspuns:
| Blamely a răspuns:

Nu ai ce face, nu poți intra în apă.