| MariaIoana15 a întrebat:

Săptămâna asta dau orașul și simt un nod in stomac groaznic. Îmi e foarte frica sa nu ma pierd. Nu stiu ce sa fac. Ma gândesc cu groaza la lucruri care probabil nu se vor întâmpla vreodată. Un sfat, va rog? Mai ales cei care ați trecut prin asta, probabil știți.

2 răspunsuri:
| Couragebv a răspuns:

Buna, respira prima oara, si iale pe rand cum vin. Te gandesti in masura ce vin. Polițaiul nu e acolo sa te pice, e acolo sa vada ca ai control asupra vehiculului. Doar respira?

| ibaal a răspuns:

Stai linistita!
Este normal sa ai emotii!
Cred ca cu totii am avut cand am sustinut orice examen,nu numai de permis!
Nu se va intampla nimic rau happy
vei face ce ai facut si la orele de practica!
Imagineaza-ti ca este instructorul tau si il plimbi prin oras!
Mergi cu viteza legala,ai grija la pietoni!
Si hei, deja ai luat sala, probabil si atunci ai avut emotii, dar, s-a terminat cu bine!
Bafta!