| RainbowDash1 a întrebat:

Săptămana viitoare voi pleca cu părinții mei cu mașina in Belgia. Am si eu o întrebare. Ce as putea face in mașina atâta timp? M-am decis deja sa imi iau o carte cu mine, insa ce as mai putea face pe drum sa nu ma plictisesc?
Funda!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa treci prin atatea tari, o sa ai o groaza de peisaje la care sa casti ochii

| neutrino a răspuns:

Te uiti pe "geam" si faci poze.

| cristimihailov a răspuns:

Cred ca ai mai putea sa mai iei inca cateva carti cu tine. Si o perna mare sa dormi fara probleme.

| Neo12 a răspuns:

Ia un joc cu tine, cărţi de joc, diferite obiecte din care să creezi lucruri interesante, să-ţi iei şi telefonul + un încărcător din acela de maşină ca să-l încarci, un animal de companie, dar care să poată sta atâta timp în maşină. Cum au spus şi ceilalţi, poţi privi şi pe geam că ai ce vedea, mai puteţi opri să faceţi poze, să mâncaţi ceva sau să vizitaţi. Îţi urez distracţie plăcută şi sărbători fericite!