| Adee26 a întrebat:

Buna TPU (scuzati categoria), stiti cumva cum as putea sa fac mai repede monezi pe Barn Buddy pe facebook (va rog sa nu jigniti). Dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| DenisaŞtefaniia a răspuns:

Păi cultivă plante ( alege mai scumpe, pentru că scoţi mai mult profitwinking ), încearcă să faci trofee, vei primi şi EXP., dar şi monezi roşii ( credite). POţi să mai furi de la vecini ( atunci când câinele doarme ) Mai roagă-ţi prietenii să îţi trimită BB coins şi o să faci mai multe credite. Succes! Fundiţsăă? puppy dog eyes333

2 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

Poti sa furi de la vecini plante si sa cultivi plante scumpe sau sa-ti rogi prietenii sa-ti trimita plante si animale.

| DenisaŞtefaniia a răspuns:

Păi plantează plante, fură de la vecini, fă trofee, vinde plantele după ce le-ai recoltat, de asemenea câştigi şi EXP! Baftăă!;* Fundiţsăă? puppy dog eyes