| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.scuze de categorie... vreau sa va intreb legat de pariuri... voi de obicei cum pariati?straight facesi castigati atunci cand pariati? sunt curios voi ce metode aveti. funda pentru cea mai interesanta

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Ai mai pariat pana acum.Ai cunostinte despre sporturile in care vrei sa pariezi? Daca ai, iti dau niste siteuri din care sa inveti cum sa pariezi, daca nu, arunci bani degeaba pe pariuri si nu vei castiga nimic.Toata baza in pariuri tine de cunostinte, munca, statistici si doar 10% noroc(cateodata mai mult, cateodata mai putin).

| ionupo a răspuns:

Eu sunt abonat la un site de predictii sportive si primesc in fiecare zi pe email un singur meci pe care-l joc.Este vorba despre www.eFootballTips.com Are si varianta in limba romana. Iti spun doar ca la ultimele 15 tips-uri a avut doar 2 ratate. La fiecare meci primesc pe email si motivul pentru care a fost dat acel pronostic asa ca e ok. Succes! :)

| digda a răspuns:

Www.pariorul.net uita-te aici

| Sh0cKiNg a răspuns:

Daca te referi la pariuri sportive, la meciuri de fotbal, de obicei te uiti la cote.Care echipa are cota mai mica e posibil sa castige.Dar depinde si de echipe.trebuie sa stii cate ceva despre fotbal daca vrei sa castigi.
Eu ma uit la cote, dar ma uit si pe internet la campionatul din care fac parte echipele. Sper sa te ajute.winking