| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU (scuze pentru categorie),am si eu o intrebare, am dormit la un prieten (sunt baiat) si am dormit la el de vreo 5 ori dar parintii mei nu ma mai lasa pentru ca zic ca dorm de prea multe ori acolo chiar daca dorm doar de vreo o data pe luna, ce sa fac ca sa ma lase sa dorm la el?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Le zici ca nu va jucati cu cocoselul si nu are nimic daca stai la el

| CosminBoss22 a răspuns (pentru mgtow):

Hai ca te si aleg ca castigator daca e... uneori nu cred ca exista oameni asa prosti dar intru pe acest site si vad raspunsurile

| Andreeush a răspuns:

Dar de ce trebuie să dormi la el?
Tu nu ai casă?

| CosminBoss22 a răspuns (pentru Andreeush):

Normal ca am casa, dmn ce intrebare ai?‍♀️

| Andreeush a răspuns (pentru CosminBoss22):

Din moment ce dormi pe la prietenul tău destul de des e normal să îi deranjeze pe părinții tăi faptul că nu dormi acasă la tine.

Răspuns utilizator avertizat
| scriitor41063681 a răspuns:

Probabil că nu doresc să-ți deranjezi prietenul! De ce nu îi întrebi dacă nu vine el să doarmă la tine? happy