| CosminBoss22 a întrebat:

Bună TPU,(scuze pentru categorie)de foarte mult timp,poate si de cativa ani m-am plictisit total de viata(nu in sensul in care sa ma sinucid) dar pur si simplu nu mai am ce sa fac,am anxietate,simt ca mor in fiecare secunda si am un orar de rahat,la scoala,acasa,teme si cam atat, excursii foarte rar dar chiar daca fac o excursie azi maine iar sunt plictisit, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsește-ți pasiunile. happy

4 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să termini școala și apoi să te angajezi marinar. Astfel vei avea toată viața ocazia să faci numai excursii. Și pentru că vapoarele se mai și scufundă, nu o să ai timp să te plictisești, distracție căcălău.

| zurick a răspuns:

Îți cauți niște hobby uri.

| Teo29 a răspuns:

Voluntariat in timpul liber! happy

| AlaSwek a răspuns:

Salutare frate.
Iti propun, sa nu stai toata ziua inchis in casa, cu capul în telefon, calculator sau televizor. Cheamă ți prietenii la un joc precum șah, monopoly, sau alte jocuri de genul. Iesiti Prin parc sau la o terasă ceva. Este nesănătos să stai numai în casă. Iesi p afara laughing. Distractie si mult succes!