| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU si eu sufar din dragoste, sunt baiat, plac o fata, e si normal.Este colega de clasa cu mine si imi place mult de ea, impart tot cu ea dar...nu stiu daca ma place sau nu.As vrea sa aflu niste sfaturi despre cucerirea unei fete.De ziua indragostitilor vreau sa ii iau 6 trandafiri rosii adevarati si unul artificial si sa-i pun un biletel "Te voi iubi pana cand se va ofili si ultimul trandafir". As vrea, membrii TPU sa ma ajutati cu cucerirea ei.Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Anonim_5500 a răspuns:

Pff! Cam complicat! Faza cu trandafirii suna cam cocalaresc! Totusi, poate ca tipa nu te place. Si nu ar fi bine sa ii destainui sentimentele tale asa brusc. Poti strica orice straight face! Invit`o si tu intr-un loc mai romantic, stiu eu! Si explica`i ce simti. Poate reactioneaza intr-un mod bun! Oricum, succes! :*
Funda;;]?!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nui da acest biletel deoarece e cam fals sunt fata si ma pricep. daca o placi lasa-i florile la usa si tot felul de chesti siropoase trimitei ciocolata fi admiratorul ei secret zii ca o iubesti dar pana la urma sa-i zici ca tu esti pentru ca va putea intreba pe cineva care o place daca e el admiratorul secret si va putea raspunde ca da. zii in acel bilet aceasta poezie ori ce fata ar apreciao :Sunt inlantuita in vraja ta de fier
M-ai ranit cu al tau mister.
Rupi Soarele in mii de bucati
Si-arunci in mine
Fierbinti sageti.
Ma legi, m-arunci
Si-apoi ma cauti printre stanci" mult succes!