| Analis a întrebat:

Buna TPU.
Soooo anul trecut in mai am cu cunoscut un băiat cu care am fost imp 6 luni dupa care ne-am despărțit si m-a blocat peste tot timp de 2-3 luni dupa care am început sa vb iarăși, iar de revelion trebuia sa vina la mine pentru ca rămăsesem singura acasa(nu va gândiți la prostii nu este genul)iar pentru ca ai mei au aflat nu m-au mai lăsat sa îl chem si m-au pedepsit, el s-a supărat cred pentru ca din seara respectiva nu a mai vb cu mine ca înainte.L-am întrebat dacă este supărat a zis ca nu, dar nu îl cred pentru ca înainte vb pe camera sau prin mss in fiecare zi acum nici nu buna nu se scutește sa imi mai spună si cred ca s-a supărat.Ce credeți se va mai întoarce la mine sau nu?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Astea sunt copilării, nu-ți mai bate atât capu. Dacă și acu stai să plângi după unu și altul... E supărat din așa prostie, lasă-l să fie supărat cât o vrea.

| Adrian5575 a răspuns:

Asta nu e dragoste, sa te blocheze 2-3 luni. Suparat sau nu, cauta altul. Si nu te mai ascunde de parinti cand vrei sa faci ceva.