| AlCoLiKdEnIsA a întrebat:

Buna TPU
Sper ca cineva sa ma ajute!
Tat are atelier de tamplarie si il ajut de 3 ani in acest timp mi-am format muschii si pot ridica greutati ff grele, ei bine cand vine cineva la tata si da comanda de un acoperis sa eva de genu si descarc materialul din masina oamenii imi tot spun sa nu mai car ca nu voi mai face copii
Intrebaraea mea este big grine ce? nu voi mai avea copii

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

E o prostie.Sunt oameni care u stiu ce vorbesc.Ridicarea greutatilor chiar si intentionata la sala nu are nici o legatura si nu poate influenta sistemul reproductiv.

Ridicarea de greutati (culturismul) mareste densitatea oaselor, iti modeleaza corpul, si evident te ajuta sa ridici greutati mai mariwinking

9 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Nu se stie insa ai grija ce greutati redici sa nu depasesca greutatea pe care o ai.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru iubesc):

Nu se stie? laughing tu crezi ca omul a fost "proiectat" sa stea in fololiu si sa bea bere?
Sunt sanse mari ca in timp sa ai problem la coloana, depinde si ce inseamna foarte greu la tine,

| iubesc a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Depinde de fiecare om cat rezista.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru iubesc):

Auzi, nu vrei sa fii sotia mea?

| iubesc a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Da. Cum sa nu? In visele tale poate.

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru iubesc):

Joci murder... miai distrus toate fanteziile

| iubesc a răspuns (pentru PreaDulcePreaFin):

Vrei sa iti sterg lacrima?

| PreaDulcePreaFin a răspuns (pentru iubesc):

Leagate de pat, ca vin sa te rapesc. nu de alta da sa nu para ca ai venit de buna voie

| CrissyBlue a răspuns:

Asta imi spune si mie mama, nu stiu sigur de ce, dar are dreptate, stiu ca nu e prea mare de ajutoar dar te poti documenta.