| LexiLaveil2 a întrebat:

Stie cineva ce carti apar la revista Bravo? Si cand? Ultimele care mi le-am cumpartat, au fost cele din seria "Cercul secret". Fundita.happy

Răspuns Câştigător
| Vampirutza a răspuns:

Azi a aparut Clubul V de Kate Brian si in 24 aprilie apare Iubitul Virtual tot de Kate Brian (revistele apar o data la 2 saptamani).
Mai departe inca nu se stie.

1 răspuns:
| Anaa2121 a răspuns:

Revista apare in librarii pe 29 Aprilie (adica in fiecare luna apare pe 29), insotita de cartea"Jurnalul Vampirilor 3".(care se numeste "Furia").:*