| Dreamer12345 a întrebat:

Stie cineva daca exista vreun program prin care poti asculta convorbirile de pe telefon?straight face eu l-am auzit pe un prieten si mi s-a parut foarte absurd. Dau Funda:*

Răspuns Câştigător
| gogu16 a răspuns:

Salut...din cate stiu nu exista sau daca exista au aces doar cei de la politie FBI etc. si mie mi s-a intamplat pe telefonul fix dar ramane o dilema

2 răspunsuri:
| alecsalecs a răspuns:

Si de ce nu i ai spus sa ti zica exact!? eu cred ca prietenuul tau a vazut prea multe filme!

| yonutz2208 a răspuns:

Exista dar il au numai cei din politie