| Anna2743 a întrebat:

Stie cineva daca se poate si cum sa sterg mai multi prieteni de pe facebook odata? Am foarte multi, 4000, imi e greu sa iau unul cate unul... si nu prea vreau sa imi sterg facebookul, dar daca nu voi gasi o cale nu am decat. Chiar si sa-i sterg pe toti, nu conteaza.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti sa stergi mai multi prieteni odata de pe facebook - nu are aceasta facilitate!
FACEBOOK - Cum stergi un prieten din lista ta de prieteni? Intra pe facebook la Contul meu(dreapta sus) ->click pe Editeaza Prieteni->o sa-ti apara toti prietenii ->si daca te duci cu mouse-ul pe casuta PRIETEN din dreptul fiecarui nume o sa-ti apara in prima linie ->Close Friends ->click OK si l-ai sters! ESTE SINGURA MODALITATE MAI RAPIDA DE STERS PRIETENI DE PE FACEBOOK, Bafta!