| AndFrancesca a întrebat:

Stie cineva de un loc in Bucuresti in care pot sa stau singura? Gen fara sa fie alte persoane in jur. Si nu, nu pot sta acasa din pacate laughing Multumesc anticipat! ^^

Răspuns Câştigător
| melodrama a răspuns:

Depinde, eu cand am vrut sa stau singur am dat o fuga prin Cismigiu. Dar daca vrei un loc mai pustiu, eu zic ca cea mai buna alegere ramane insula de pe lacul morii.

| AndFrancesca explică (pentru melodrama):

Super! Mersi mult!

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Singură, adică doar tu cu gândurile tale.
Asta se poate în orice loc, dacă te antrenezi.

| Andreeush a răspuns:

Închiriază o garsonieră la periferia orașului.

| Nemessys a răspuns:

Cred ca mai bine ti-ai face o casa la marginea orasului. Sau daca-ti gasesti, foarte bine, insa sunt sanse ca deja sa fie mult prea vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La gura de metrou. Dar vezi ca se mai aduna aurolacii, si unele mai miros a pisat, dar te orientezi si tu la o statie intr-o zona buna a orasului laughing) si sa fie noapte ca pe zi e teroare laughing

| Rd79 a răspuns:

Cat timp? O ora? 10? Vrei sa traiesti acolo tot timpul?
Sunt multe parcuri in care nu sunt multi oameni, mai ales iarna.