| HeadUpAndSmile a întrebat:

stie, sau are cineva o pagina de facebook care sa sponsorizeze o alta pagina? Ceva gen hand-made,dar nu neaparat. Si daca se poate pentru toate paginile, nu pentru un anumit numar de like-uri.(Pagina are aproape 300 likes) Vreau doar pagina si un id ceva si voi discuta eu.Multumesc mult!

1 răspuns:
| UnOmGanditor a răspuns:

Nu stiu daca sunt "pagini" ce colaboreaza intre ele. Daca doresti sa ai multe like-uri exista un site AddMeFast. Poti sa cauti pe Google sa te informezi despre ce e vorba, poti sa faci si 10.000 like-uri daca colaborezi si tu cu AddMeFast, ajuti pe altii si altii te ajuta pe tine.