| an0therkid a întrebat:

Buna TPU stiti am primit cadou un fluier pentru caini si cica e cu ultrasunet doar ca acum intervine mare mea dilema: cand fluier se aude normal ca si cum ai sufla intr-un fluier normal sau eu nu trebuie sa aud?
nu de alta dar la mine se aude
AJUTOR ToT

Răspuns Câştigător
| Kriss96 a răspuns:

Din cate stiu fluierul pentru caini il aud doar cainii. E posibil sa auzi si tu ceva. Dar ei aud mult mai bine sunetul. Oricum iesi afara si foloseste-l happy

6 răspunsuri:
| LoveIsForEverYoung a răspuns:

Ori si-a batut joc de tine cine ti-a dat fluierul ori esti jumate om jumate caine! Sper ca te-am ajutat!

| mirceadenis a răspuns:

Se audee dar se aude la o intensitate joasa daca il auzi ca pe orice fluier este un fals

| an0therkid explică (pentru mirceadenis):

Deci a ras de mine?
la naiba