| Chocolattex3 a întrebat:

stiti cum se poate intra pe laptop fara a sti parola? tata mi-a schimbat parola si nu stiu cum sa intru fara parola pentru ca nu vrea sa mi-a spuna ...era ceva gen alt f nustu cat. daca stiti please help me big grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

PC Login Now iti reseteaza parola la windows, iti schimba permisiuniile la useri intr-un cuvant trece peste parola la windows si iti da posibilitatea sa o schimbi in plus acest program este gratuit si suporta toate versiunile de windows.
Programul il descarci de aici:
http://download.cnet.com/PCLoginNow/3000-2094_4-10839903.html?tag=mncol; 1
Sau: intrii in Safe Mode intrii pe userul Administrator (Sper sa nu fie parolat si ala) si te duci in control panel la user accounts si de acolo iti scoti parola de pe cont. In safe mode intri cu tasta F8. Ca sa intri dai mai intai un restart si apoi cand apare prima poza pe desktop apesi pe F8 de multe ori pana iti apare o pagina neagra cu scris alb si aici selectezi din sageti SAFE MODE.

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Poate ca taica-tau e suparat pe tine ca habar nu ai de gramatica si de ortografie, de aia nu vrea sa-ti spuna noua parola. Ca sa nu mai pierzi timpul pe net in loc sa inveti la romana.

| BassBooster a răspuns:

Si mie imi pune parola la laptop destul de des dar eu le sparg.laughing trebuie sa il cunosti destul de bine si sa stii ce parole pune laughing daca stii asta poti sa o spargi fara nici un fel de problemahappy Salut numai bine sper ca am ajutathappy