| XmimiX a întrebat:

Buna TPU... stiti cum se sterge un cont de facebook? Ofer funda:d

3 răspunsuri:
| Bianca306 a răspuns:

De la setari, securitate, jos dezactiveazati contul, dar sunt cam smecheri ca imi cerea sa dau parola pentru a seterge contul si nu ma lasa, spunea ca e incorecta parola, dar eu o puneam bine si nu o data ci de mai multe ori, sa ma anunti daca ti-ai sters contul

| deny2002 a răspuns:

Vezi ca in dreapta este o piulita, cred apasa acolo, si dai la setarile contului, dai la stanga unde securitate, si scrie jos dezactiveaza-ti contul.Eu stiu ca acolo este.