| Hermyone a întrebat:

Stiti cumva pe la ce magazine de haine sunt reduceri in aceasta perioada? La magazine cum ar fi Kenvelo, Zara, Stradivarius etc. Multumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Eu stiu ca sunt la Zara. Depinde si ce vrei sa iti iei.

| Hermyone explică (pentru Miree):

Pai, as vrea sa imi iau haine de vara... Tricouri, pantaloni scurti. Apropo, merg in Unirea Shopping Centre. Stii cumva daca gasesc un pareo pe acolo?

| Miree a răspuns (pentru Hermyone):

Nu.

| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| Ivanovicius a răspuns:

Ai putea sa te interesezi pe site-urile lor. Acolo apar toate noutatiile legate de promotii si/sau reduceri!

| brandsfashion a răspuns:

Http://www.outlet-mall.net - s-a deschis primul OUTLET MALL online de REDUCERI imbracaminte si accesorii de la toate magazinele de branduri din tara! Imposibil sa nu gasesti ce cauti! Zara, Berska, Stradivarius, Mango si alte reduceri la branduri pana la -90% anuntate zilnic! Bafta!

| brandsfashion a răspuns:

Nu stiai ca s-a deschis www.outlet-mall.net, primul mall online din Romanaia care anunta reduceri de pe la toate magazinele gen Zara, Berska, Stradivarius, etc? Si gasesti toate magazinele tip outlet intr-un singur loc, online?

| Hermyone explică (pentru brandsfashion):

Merci... Dar nu vreau online

| LinaCobarstean a răspuns:

Tot timpul sunt. Aboneaza-te aici si primesti sfaturi si reduceri in email

click pe link http://eepurl.com/DYMNH