| schelia a întrebat:

stiti niste jocuri care merita jucate!
FUNDITA! big grin

Răspuns Câştigător
| cooldede38 a răspuns:

Eu ma mai joc Foc si apa, mario forevar, Diomond rush...sunt jocuri care imi plac foarte mult, care nu tin cont de varsta.
Foc si Apa este un joc in care te joci in 2 si te invata sa fi unit si sa munciti in mod egal.Mario Forevar este foarte amuzant,trebuie sa aduni banuti,sa omori ciupercute, foarte frumos, re multe nivele, este foarte frumos, si eu ma joc.Si Diamond rush, este vorba despre un aventurier care aduna dimante, se lupta cu serpi, se fereste de flacari, etc.De dimantele mov isi cumpara haine, iar pe acelea rosiile strange pentru a dezlega misterele si legenta pecetii:*Imi dai funda?happypss

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
www.ejocuri.ro
Distracție plăcută!
Pa, pa.

| xtembix a răspuns:

Lady popular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Te uiti aici si vezi ce-ti place,
http://www.jocurile.us/
Te pup!

| antonio30 a răspuns:

Sims, minecraft, gta,...
Funda?

| schelia explică:

Am uitat sa spun! as vrea fara descarcare!

| Balas_Alexandru_1984 a răspuns:

Drakensang online, Offensive combat,
Red crucible, 8-ball pool.
de obicei eu asta joc!
sper ca te-am ajutat happy