| PerPum a întrebat:

Stiti un site unde as putea vorbi cu un psiholog, sau psihologi care vorbesc pe Facebook/skype cu tine?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce problema ai?

| Freya1 a răspuns:

Nu prea sunt.
Si eu am cautat dar fara plata nu prea ai cu cine, plus ca nu raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care esti minor/minoră, ai putea sa apelezi la DPCSV (Direcția Generală de Asistență Socială si Protecția Copilului), fiind cel mai bun partener de discuții.
Cât despre psihologi, dacă dorești sa te simți in largul tău, poți aplica și pentru ședințe online gratuite
http://www.psihoterapieconfident.ro/......confident/

Sau poți sa discuți alături de noi, le TPU. Îți vom fi alături întotdeauna și te vom ajuta sa solutionezi și sa treci peste orice problema... sau cel puțin vom încerca :)

| Kerre a răspuns:

Cred ca cel mai eficitent este sa vorbiti fata in fata. Dar in orice caz poti pune orice intrebare la care vom incerca sa te ajutam.