| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU!
Stiu ca este ceva "penibil" însă visul meu cel mai mare este îi întâlnesc pe Neymar și Mbappe. Credeți ca visele devin realitate?
Astazi un prieten a fost la Paris la meciul PSG, a facut poza cu Neymar si am fost foarte trist fiindca altii ii pot vedea iar eu nu…

Răspuns Câştigător
| PsihologDanielBotezan a răspuns:

Salut! happy Visele au fost întotdeauna mai bune decât realitatea, nu pentru că s-au îndeplinit și pentru că au continuat să existe.winking Răspunzând la ce ai întrebat, da visurile devin câteodată realitate, deși destul de rar. big grin Sper să urmărești și să-ți atingi visul și dacă nu, să nu suferi prea tare. Mult succes! Funda? big grin

| letthelordbewithyou1 a răspuns (pentru PsihologDanielBotezan):

Sper și eu! Este puțin imposibil.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic nu-i imposibil, dar depinde numai de tine!