| YONTU a întrebat:

Suceava, Suceava, Suceava! Am nevoie de ajutor! Unde pot gasi BMX-uri in Suceava sau in Gura Humorului! Imi puteti spune cam cat costa un BMX DHS Jumper! (daca este asa ceva in Suceavalaughing )
Dau Funda! big grin

5 răspunsuri:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Esti baiat?

| YONTU explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

Nu, sunt fatalaughing! Dupa nume nu-ti poti da seama? Daca esti din Suceava si stii unde se gasesc BMX-uri noi DHS Jumper iti dau funda!

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru YONTU):

rolling on the floor mititica. raised eyebrows nu stiu BMX din Suceava devil am vrut sa-ti vad sexu.

| YONTU explică (pentru Cristinaaaaaaaaaaaa):

yawn

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns (pentru YONTU):

yawn somn usor.