| anonim_4396 a întrebat:

sunt clasa a 11-a si in fiecare an clasa noastra a organizeaza acest,, eveniment" de Craciun : fiecare isi scrie numele pe o bucata de hartie si dupa ce le amestecam tragem pe rand. Al cui nume pica fiecaruia, acelui coleg/colege trebuia sa-i cumpere cadou, in limita a 50 de ron ( 500.000 lei vechi ). Anul acesta sunt in dilema pentru ca trebuie sa-i fac cadou unei fete si nu am nicio idee. Desigur ca am intrebat-o si a zis ca se gandeste dar a spus ca ar dori ceva care sa-i ramana ca amintire. Dati-mi niste sugestii va rog.

Răspuns Câştigător
| lylo a răspuns:

Un pandantiv sau niste cercei. o bratara. Funda?love struck:X