| Funk54 a întrebat:

Sunt clasa a 7-a si dupa cum bine stiti trebuie sa dam la toate materiile testul acela predictiv. Si. nu prea m`am preocupat de caietele mele adica, vreau sa spun ca o lectie am scris-o pe un caiet alta pe altu...etc. Dar acum vad ca imi trebuie mai ales la engleza si la alte materii importante. Va rog ajutati-ma cu niste sfaturi sau cu niste site-uri cu toate materia de a6-a Va rog petru ca mie foarte frica.

2 răspunsuri:
| princess97 a răspuns:

Dar nu poti cere de la niste colegi caietele? ar fi si mai usorwinking

| lucia21 a răspuns:

Cere de la colegi sau imprumuta niste manuale de la cei care au trecut acum clasa a 6a