| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 9a la mate info, am un coleg ce ma enerveaza rau, stau cu el in banca, tot mai imi da cate un pumn in umar, ii dau si eu, nicicum nu se opreste din violenta, e un baiat de la tara, cocalar asa il descriu, tot timpul se crede superior, si smecher ca el e cu bataia si chestii de genu. Nu stiu cum sa fac sa nu mai am treaba cu el. Ma gandesc sa-l prind dupa scoala, si sa-i dau un pumn cu rozeta, sa-i zboare dintii.
Ajutati-ma, cred ca cunoasteti si voi genul de baiat cum e asta.

1 răspuns:
| Andreeush a răspuns:

Caută alt coleg de bancă.
Spune-i să înceteze dacă nu vrea probleme.